Studio do wynajęcia Warszawa

Jeśli szukasz studio do wynajęcia w Warszawie na sesje zdjęciowe i nagrania filmowe, zapraszamy do Studio Up! Zapewniamy nie tylko przestrzeń, wyposażenie, ale również pełne wsparcie techniczne i artystyczne, by Twoje projekty osiągnęły zamierzony cel z niepowtarzalnym efektem. Nasze studio to miejsce, gdzie każdy pomysł ma szansę na realizację w wyjątkowej scenerii.

Studio fotograficzne i filmowe w centrum Warszawy

Zapraszamy do skorzystania z naszych trzech unikalnych sal: Ratusza, Arsenału i Olimpii, które idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju sesje i nagrania. Jeśli szukasz w pełni wyposażonego, klimatycznego studio fotograficznego w Warszawie, tutaj na pewno znajdziesz przestrzeń, która sprosta Twoim wymaganiom!

Studio Ratusz znajduje się na 10. piętrze i oferuje 40 m² przestrzeni nasączonej naturalnym światłem, z zachwycającym widokiem na Pałac Kultury. Jest to idealne miejsce na intymne sesje zdjęciowe oraz zdjęcia beauty, a także profesjonalne packshoty, testy czy castingi.

Studio Fotograficzne Arsenał to z kolei 120 m² przestrzeni, która doskonale sprawdzi się zarówno do większych sesji zdjęciowych, jak i planów filmowych. To jedno z najlepiej ocenianych studiów filmowych w Warszawie, które pozwala na swobodną adaptację przestrzeni do różnych potrzeb. Atrakcyjna kuchnia i część salonowa z designerskimi meblami i roślinami mogą stać się częścią Twojej scenografii.

Profesjonalne wyposażenie i wsparcie

W Studio Up! nie tylko udostępniamy przestrzeń, ale dajemy Ci też możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu fotograficznego i filmowego, w tym aparatów, obiektywów, filtrów oraz oświetlenia. Dbamy o to, by nasze studio było miejscem, w którym każdy szczegół sprzyja kreatywności. Oferujemy też usługi asystenta studia oraz asystenta fotografa/oświetlenia, dzięki czemu możesz skupić się na realizacji swojej wizji, mając pewność, że o techniczną stronę projektu zadbają profesjonaliści.

Jedyne w swoim rodzaju studio do wynajęcia w Warszawie

Nie ważne, czy potrzebujesz lokalu do wynajęcia w Warszawie na sesję zdjęciową, nagranie filmowe czy przestrzeni eventowej w centrum Warszawy – Studio Up! oferuje warunki idealne dla twórców, artystów i organizatorów. Dostosujemy naszą przestrzeń do Twoich potrzeb, zapewniając profesjonalne tło dla każdej kreatywnej działalności.

Zapraszamy do Studio Up! w Warszawie – studio do wynajęcia, gdzie pomysły nabierają życia.