Olimpia 311 - Studio Up

Wyobraź sobie swoje wydarzenie blisko centrum miasta, na przestrzeni 311m2, ukryte w parku, niewidoczne na pierwszy rzut oka, ale zaskakujące swoją wielkością. Miejsce, które dopiero w 2024 roku przywróciliśmy do życia, choć na mapie Warszawy znajduje się od ponad 100 lat.
 

Studio Olimpia to nowoczesna i elastyczna przestrzeń w samym sercu Warszawy, zaledwie 6 km od Rotundy. To idealne miejsce na różnorodne wydarzenia, od imprez firmowych, przez przyjęcia ślubne po sesje zdjęciowe i nagrania. Studio oferuje wyposażenie techniczne, oświetlenie, nagłośnienie oraz szatnię.

Przestrzeń charakteryzuje się designerskimi meblami, roślinami i oświetleniem, nawiązując do modernizmu, Bauhausu i antyku. Inspiracje wnętrzarską zaczerpnęliśmy z twórczości Kandyńskiego i Fangora. Olimpia znajduje się blisko stacji metra Młynów, PKP Warszawa Młynów, przystanków autobusowych oraz głównych arterii miasta ułatwiających dostępność dla gości.

Studio Olimpia wyróżnia się wysoką jakością obsługi klienta, opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
 
Właściciele, którzy sami niedawno stanęli w obliczu przygotowań ślubnych, doskonale rozumieją potrzeby klientów w tak ważnym dniu i zapewniają działanie na najwyższym poziomie bez ukrytych kosztów. Centralne położenie ułatwia gościom dotarcie na miejsce oraz znalezienie noclegu.
Jesteśmy częścią sieci lokali w centrum Warszawy, obejmującej również lokale przy Placu Bankowym: Ratusz (40m²) i Arsenał (120m²).
 
Pomożemy Ci zorganizować wydarzenie, które wszyscy zapamiętają!
Zobacz więcej zdjęć ⬇️