O nas

Studio Up! to przede wszystkim ludzie – My, którzy pracujemy tu na co dzień, ale również Ci, którzy przychodzą tworzyć w naszych przestrzeniach. Team Up! stworzyliśmy my, Mateusz i Cezary.

Studio stworzyli Mateusz i Cezary, którzy stoją również za konceptem by Up!. Wspólną pracę zaczęli kilka lat przed otwarciem studia, prowadząc mały dom produkcyjny Up! Film.

Mateusz zajmuje się fotografią, jest specem od pracy ze światłem studyjnym oraz retuszu high-end. Dzięki zamiłowaniu do gotowania jego zdjęcia foodowe zawsze rozbudzają ślinianki widzów. Jak coś robi to na 200% – zdrowy perfekcjonista z głową pełną kreatywnych pomysłów. Jego cierpliwość i łatwość w dzieleniu się wiedzą świetnie sprawdzają się przy prowadzeniu warsztatów fotograficznych w Studio Up! Jest prawdziwą „złotą rączką” w majsterkowaniu i dbaniu o wszystkie rośliny, z których słyną nasze przestrzenie.

Cezary z kolei zajmuje się filmem, najczęściej w roli producenta, od czasu do czasu reżysera. Swoją przygodę z rozpoczął jako Video Content Specialist w Teatrze w Moskwie. Pracując na projektami bezustannie poszukuje nowych rozwiązań, środków wyrazu i narracji. Ma niezwykłą zdolność dobierania ekipy pod projekt, dostrzega w ludziach zdolności, które się uzupełniają. Oprócz tego jest mistrzem organizacji i przestrzegania terminów – to dzięki niemu w naszym młynku nigdy nie zabraknie kawy!

Trzy bardzo różne osobowości, które łączy niemało wspólnych cech – otwarte umysły, szerokie horyzonty i… wyjątkowe poczucie humoru. Często dość „cięte”, lekko ironiczne, ale rozwalające na łopatki (chociaż wiemy, że to dość subiektywna opinia). Są momenty, że czujemy się ze sobą jak w sitcomie, który na pewno zrobiłby furorę na Netflixie. 

Szukając naszych wspólnych zajawek trzeba wspomnieć o przeogromnej miłości do piesków i dobrego jedzenia. Dzięki nim studio jest przyjazne dla czworonogów i śmiało możecie nas odwiedzać ze swoimi pupilami, a pora lunchowa w naszej ekipie wgląda czasami jak kulinarne show.

A skoro już mowa o studyjnej kuchni to warto zaznaczyć, że w Studio Up! dbamy również o środowisko. Lubimy dania wegetariańskie, segregujemy śmieci i korzystamy z przedmiotów ze zrównoważonej produkcji oraz takich które możemy wykorzystywać wielokrotnie. Uważamy, że to ważne i chcemy dawać dobry przykład! 

Tyle o nas. Część naszej codziennej pracy możecie zobaczyć na Instagramie Studio Up!