Oferta i cennik

W Studiu Up najważniejszy jesteś Ty i Twój czas.

Stawiamy na dobrą obsługę klienta i unikalny klimat miejsca, dzięki waszemu zaufaniu trafiliśmy na szczyt.

Jesteśmy numer 1 na Venuu w Polsce, nasze lokale są najchętniej odwiedzanymi miejscami na prywatne imprezy, również na Venuu studio Ratusz i Arsenał zostały dodane do ulubionych przez 1500 osób.

Znasz już studio up?

Zobacz ceny i zarezerwuj już dzisiaj.

Studio Up! to studio fotograficzne i filmowe oraz lokal eventowy. Dwie unikatowe, osobne sale o charakterze loftu i mieszkania gdzie możesz zorganizować swoje wydarzenie i świetnie spędzić zarówno dzień jak i noc – pracując lub imprezując.

 

Ratusz i Arsenał to przestrzenie, w których możesz fotografować, nagrywać, szkolić czy zorganizować swój event. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i potrzeby.

Nasze studio budowaliśmy mając na uwadze wszystkie potrzeby klientów, którzy będą u nas gościć. Skąd je znamy? Sami jesteśmy młodymi twórcami, którzy przez ostatnie lata pracowali w różnych miejscach i obserwowali branżę.

Dojedziesz do nas Metrem, tramwajem, autobusem i samochodem. Na miejscu czekają na ciebie prywatne miejsca parkingowe.

Wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego wszystkie meble i rośliny w studio możecie przestawiać według własnych preferencji.

Ta wyjątkowa przestrzeń znajduje się na parterze przy rampie, którą wieczorami można zaaranżować na klimatyczne miejsce spotkań. Dużym atrybutem studia jest kuchnia oraz część wypoczynkowa wyposażona w designerskie meble i rośliny, które mogą stać się częścią Waszej scenografii. Wszechstronny układ przestrzeni pozwala na zorganizowanie sesji zdjęciowych, planów filmowych, eventów.

W dzień nasze studio pozwoli Ci stworzyć ciekawy klimat podczas spotkań biznesowych, prasowych, czy szkoleń, które możecie również przeprowadzić w formie online, z naszą pomocą.

Studio Arsenał zmieści nawet 80 osób, w przypadku miejsc siedzących liczba ta jest zależna od ustawienia stołów.

W nocy industrialny wystrój swietnie sprawdzi się przy imprezach tanecznych. Dzięki dużemu parkietowi możecie poczuć się jak w klubie, natomiast część kuchenna z kanapami daje pretekst do rozmów ze znajomymi, tak jak na domówce.

Głośna muzyka do rana bez obawy.

Nasi goście mogą przynieść własny alkohol i jedzenie, oraz korzystać z w pełni wyposażonej kuchni.

To kiedy się widzimy?

Poznaj ceny i zarezerwuj już dzisiaj.